Hakkımızda

BAHÇEKAPILI HOME

 

Firmamız 2009 Yılında Kurulmuş Olup 11 Yıldır Ev Tekstili  Sektöründe  Faaliyet Göstermektedir. Kuruluşumuzdan Bu Güne Kadar  Üretmiş  Olduğumuz Binlerce Ürün Gurubunu İç ve Dış Pazara İhracat Yaparak Bu Gün Ev Testili Sektörünün Büyümesi ve Sanayileşmesi İçin Yatırımlarımıza Devam Ediyor, Var Gücümüzle Siz Değerli Müşterilerimize Hizmet Ediyoruz.

Başlıca Ürün Guruplarımız Havlu, Bornoz, Nevresim Takımı, Ranforce, Alez ve Lastikli Çarşaf Gibi  Tamamen Yerli ve Milli Üretim Olan Ham Madde ve Tesisimiz İle TSE Standartlarına Uygun Olarak Titizlikle İşlenip  Üretilmektedir.

Üretimimizin %70 ‘ini İhracat %30 ‘unu İç Piyasa Olarak BAHÇEKAPILI HOME Markası ile Mağaza ve Bayiler Aracılığı İle Ev Tekstili Pazarına Sunmaktayız. Özellikle Oteller ve Hastahaneler Tarafından Sıkça Tercih Edilen Havlu ve Bornoz Modellerinin Yanı Sıra Nevresim Takımları, Alez ve Lastikli Çarşaf Çeşitleri %100 Kapasite ile Üretilip Tesisimizden Bayi ve Mağazalar Aracılığı ile Sizlere Ulaşmaktadır.

İç Piyasada Toptan Havlu, Toptan Nevresim Takımı , Alez , Ranforce ve Lastikli Çarşaf Modellerinin Yanı Sıra Diğer Ev Tekstili Ürün Guruplarımızı da Türkiye’nin Her Köşesine Ulaştırıyor  11 Yıldır Aynı Özveri ve Titizlikle Üretiyoruz.

Misyonumuz

Firmamız daima yenilikçi teknolojiler kullanmayı hedef edinmiş teknolojimizi her geçen gün yenileyen bir anlayışa sahip bir portföy geliştirmektedir.Profesyonel ekibimiz ile tekstil grubunda gerekli olan REACH ,OEKO TEX 100 gibi sertifikalı üretimlerimizi büyük bir hassasiyet ile sürdürmekteyiz